۱۳۸۸ آذر ۲۲, یکشنبه

فردا دوشنبه؛ مراسم روز دانشجو در دانشکده فنی دانشگاه تهران_س از کسب مجوزهای قانونی لازم***

با تشکر از سهراب
فردا دوشنبه؛ مراسم روز دانشجو در دانشکده فنی دانشگاه تهران

. انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران روز دوشنبه این هفته ۲۳ آذر ماه، پس از کسب مجوزهای قانونی لازم، گردهمایی بزرگ اساتید و دانشجویان دانشگاه تهران را به مناسبت روز دانشجو با عنوان ” به لحظه لحظه این روزهای سرخ قسم که بوی سبزترین فصل سال می آید” در تالار شهید چمران دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار خواهد کرد.

این همایش در اعتراض به حمله و هتک حرمت دانشگاه در ۱۸ تیر ۱۳۷۸، ۲۵ خرداد ۱۳۸۸، ۱۶ و ۱۷ آذر ۱۳۸۸، ورود نیروهای غیر دانشجو به دانشگاه تهران و ضرب و شتم دانشجویان، پافشاری چندباره بر استعفای فرهاد رهبر به عنوان خواست دانشجویان، اعتراض به فضای بسته و اختناق موجود در فضای کشور پس از انتخابات، مستمسک قرار دادن عکس امام برای عبور از منش و اخلاق سیاسی امام راحل و محکوم کردن برخوردهای امنیتی، قضایی و انضباطی با فرهیختگان و فرزندان ملت برگزار خواهد شد.

حضور بسیاری از اساتید مستقل دانشگاه چون دکتر محمد رضا بهشتی، دکتر علی شکوری راد، دکتر الهه کولایی، دکتر حمیدرضا جلایی پور، دکتر محسن رهامی، دکتر نجفقلی حبیبی، دکتر محمدرضا ظفرقندی، دکتر غلامرضا ظریفیان و … در این برنامه قطعی است.

Posted via email from کبک آگاه است

هیچ نظری موجود نیست: