۱۳۸۸ بهمن ۱۷, شنبه

حمله ارتش سایبری به سایت فرودگاه مهرآبادشبکه جنبش راه سبز (جرس):
در حالی که طی دو هفته اخیر وب‌سایت رادیو زمانه و خبرنامه امیرکبیر از سوی ارتش سایبری ایران مورد حمله قرار گرفته و هک شدند، جمعه شب اتفاق جالب دیگری رخ داده است.
به گزارش "هم میهن نیوز" این گروه هكر كه پس از وقایع اخیر بعد از انتخابات ریاست جمهوری فعال شده و چندی پیش سایت توییتر را نیز مورد حمله قرار داده بود، جمعه ۱۶ بهمن‌ماه در اقدامی عجیب و بی‌سابقه، پورتال فرودگاه مهرآباد را هک کرد، به طوری كه كاربران این سایت كه از كاركنان فرودگاه هستند، با تایپ آدرس آن به سایت شركت قطارهای رجا هدایت می‌شدند.
گفته می‌شود حمله در ساعات ابتدای شب رخ داده و در صورت ادامه یافتن آن تا روز شنبه، فرودگاه مهرآباد با بحران جدی مواجه می‌شد. رخ دادن ناگهانی ده‌ها سانحه هوایی در آسمان تهران به علت از كار افتادن سیستم‌های ارتباطی برج مراقب پرواز مهرآباد، به عنوان مهم‌ترین خطری برشمرده می‌شود كه به دنبال این حمله، پایتخت ایران را مورد تهدید قرار داده است.
هر چند كارشناسان معتقدند این حمله به اشتباه رخ داده و یک ساعت بعد مشكلات فنی رفع شده، اما ارتش سایبری ایران پس از هک پورتال مهرآباد، تصویری منقش به پرچم جمهوری اسلامی ایران با رنگ آبی را جایگزین صفحه نخست آن کرده و در پیامی آورده است: ارتش سایبری ایران به تمام مزدوران وطن‌فروش هشدار می‌دهد که در آسمان نیز آن‌ها را راحت نمی‌‌گذارد.

--
کبک آگاه است
به امـــــ/\ـــــد آزادی

هیچ نظری موجود نیست: