۱۳۸۸ آذر ۲۱, شنبه

عکس: اعلام همبستگی دانشجویان در مجارستان با دانشجویان ایرانی


عکس: اعلام همبستگی دانشجویان در مجارستان با دانشجویان ایرانی


نکته مهم: با توجه به فیلتر شدن اکثر سایتهای اطلاع رسانی، لطفاً این ایمیل را به دیگران نیز فوروارد کنید تا بار دیگر کودتا گران را در اجرای کودتای رسانه ای، ناکام بگذاریم. قبل از ارسال کلیه ایمیلهای قبلی را پاک کنید.

نکته: منتظر باشید تا تصویر (تصاویر) بارگذاری شوند. اگر تصاویر را مشاهده نکردنید، در جیمیل دکمه Display Images Bellow را بزنید. اما اگر باز هم ندیدید، ناراحت نباشید، ما همه را برایتان، ضمیمه (attach) ایمیل نیز کرده ایم (بخش انتهایی ایمیل را ببینید).

16 آذر را هم سبز کردیم. دیکتاتوری بار دیگر لرزید. همه دانشگاههای ایران در این روز یکصدا آگاهی و حضور خود را به رخ آنهایی کشیدند که در خیال خام خستگی ملت ایران و در راس آن، دانشجویان بودند. از این امتحان آزادی خواهی نیز چندین میلیون دانشجوی ایرانی سربلند بیرون آمدند. تمام تهدیدها، ارعابها، شکنجه ها، تجاوزها و اعترافات نمایشی در این روز بی اعتبارتر از همیشه شدند.

ای کاش کسی صدای آرام این ملت نجیب را قبل از این که دیر شود، می شنید. ای کاش دانشجویی ایرانی به خاطر این همه گذشت و ایثار خود تندیس فداکاری می گرفت نه اینکه عده ای به خیال خام خاموش کردن صدای ملت، با توم بدست به جان آنها می افتادند.

آفرین به این همه آگاهی و احساس مسئولیت.

عکسهایی از 16 آذر امسال را به ترتیب برایتان ارسال خواهیم کرد. با ما باشید.


مرگ بر دیکتاتور

همه با هم پیش به سوی محرم سبز با شعار یا حسین

در روز شانزدهم آذر دانشجویان دانشگاه اروپای مرکزی بوداپست مجارستان با دانشجویان ایرانی اعلام همبستگی کردند.

به گزارش موج سبز آزادی، شانزدهم آذرماه، همزمان با برگزاری مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه های ایران، دانشجویان دانشگاه اروپای مرکزی بوداپست مجارستان نیز در حرکتی نمادین با در دست داشتن عکس های دانشجویان زندانی و شعارهایی نظیر "دانشجویان ایرانی را آزاد کنید!"، "حق تحصیل حقی جهانی است!" و "آزادی آکادمیک برای دانشجویان ایرانی!" همبستگی خود را با دانشجویان سبز ایرانی اعلام کردند. 
--
کبک آگاه است
به امیـــــ/\ـــــد آزادی

Posted via email from کبک آگاه است

هیچ نظری موجود نیست: