۱۳۸۸ مرداد ۲۹, پنجشنبه

کبک آگاه است

یک نماینده مجلس به «موج سبز آزادی» خبر داد:

تجری و بروجردی دروغ می‌گویند؛ هیچ نماینده‌ای تاج‌زاده را ندیده

یک نماینده مجلس در گفت‌وگو با «موج سبز آزادی» فاش کرد که برخلاف ادعای دو نماینده اصولگرای مجلس، هیچ‌یک از آنها تاج‌زاده را در زندان ملاقات نکرده‌اند و گفته‌های آنها از قول آقای تاج‌زاده و یا درباره او هم تنها مطالبی است که از سوی نهادهای امنیتی و نظامی و به واسطه‌ی شورای عالی امنیت ملی در اختیار این نمایندگان قرار گرفته است.

 

این نماینده مجلس هشتم که نخواست نامش فاش شود، به «موج سبز آزادی» خبر داد که برخلاف ادعای تجری و بروجردی، آنها هیچ ملاقاتی با مصطفی تاج‌زاده نداشته‌اند و آنچه در مصاحبه‌ها به عنوان گفته‌های تاج‌زاده نقل کرده‌اند، مطالبی بوده که سعید جلیلی، دبیر شورای عالی امنیت ملی، در اختیار این دو نماینده قرار داده است.

گفته می‌شود آقای تاج‌زاده در محلی خارج از اوین (احتمالا بازداشتگاه 66 سپاه) نگهداری می‌شود و دروغ این دو نماینده نیز ابتدا از همین‌جا آشکار شد که آنها ادعا کردند مصطفی تاج‌زاده را در اوین دیده‌اند.

به گزارش موج سبز آزادی، این نماینده همچنین درباره علت استعفای کاظم جلالی نیز گفت: «آقای جلالی حاضر به دروغگویی نبوده و به همین خاطر با آقای جلیلی دعوایش شده است. ایشان می‌گفته چرا به ما هیچ اطلاعاتی نمی‌دهند و فقط گزارش‌های آماده‌ای را می‌دهند که از رو بخوانیم. فی‌الواقع آنها اصلا نماینده‌ها را به حساب نمی‌آورند، نه هیچ اطلاعاتی به آنها می‌دهند، نه جایی راهشان می‌دهند.»

وی درباره علت همکاری آقای تجری با دروغ‌پردازان نیز گفت: «متأسفانه از ایشان پرونده (...) دارند، یعنی آتو دارند و ایشان هم مجبور شده برای حفظ خودش این حرفها را بزند.»

این نماینده همچنین تهدید کرد که در صورت تکذیب این واقعیت‌ها از سوی آقایان تجری یا بروجردی، جزئیات جدیدی را درباره مسائل زندان‌ها و کمیته تحقیق مجلس فاش خواهد کرد.

 
 

 
Twitter / iranbaan
Twitter / iran88
kabk22
 
 
اولين شماره‌‌ي نشريه‌ي 23 خرداد ---- به شكل پيوست
 
 

هیچ نظری موجود نیست: