۱۳۸۸ مرداد ۲۷, سه‌شنبه

شلوارهاي موهن زنانه در فروشگاه‌هاي تهران+عکس

انگار چيني‌ها پس از كشتار ترك‌هاي مسلمان كشور خودشان، تصميم گرفته‌اند به مقدسات مردم مسلمان ايران هم به موهن‌ترين شكل ممكن حمله كنند.

چشم بعضی ها روشن... بعد از سوکت در برابر کمک چین به دولت کودتا... کشتار مسلمانان و سکوت بعضی ها... این بار با عبارت مقدس "بسم ا... الرحمن الرحیم" توهین کردن در پشت شلوار خانوم ها! بازم سکوت بعضی ها... عکس شلوار رو خودتون ببینید بعد قضاوت کنید اگه به جای کشور دوست و برادر! چین ساخت کشور کافر! هلند بود چی کار می کردن!!

این دیکتاتوری نیست؟ شما قضاوت کنید

مرگ بر دیکتاتور...
 


به گزارش عصر ايران تا قبل از اين Made In China حتي به تسبيح‌ها و جانمازهاي ايرانيان رسيده بود و حالا كلمه "الله " و عبارت مقدس مسلمانان يعني "بسم الله الرحمن الرحيم " را به قسمت پشت شلوارهاي ايرانيان برده اند و عجب آنكه برخي مدعيان كه پيشتر در اعتراض به عبارت كوكاكولاي برعكس شده كفن پوش به خيابان ها مي ريختند و در جهت تحريم كوكاكولا و نستله حركت مي‌كردند و هم در برابر كشتار مسلمانان چين سكوت كرده‌اند و هم در برابر اين توهين آشكار.
اين شلوارهاي جين زنانه در فروشگاه هاي افسريه، حوالي خيابان هاي اول و دوم به قيمت 21 هزارتومان در حراجي به فروش مي رسند.
اكثر خريداران هم به نوشتار پشت جيب شلوار توجه نمي‌كنند و صرفاً به خاطر قيمت و دوخت شلوار ان را خريداري مي‌كنند. فروشنده هم اطلاعات چنداني در خصوص محل خريد شلوارها و ... ارايه نمي دهد. البته برخي از خريداران به دليل عبارت پشت شلوار از خريد آن امتناع مي‌كنند.
به تصوير اين شلوارهاي جين چيني كه به تازگي به بازار ايران وارد شدند نگاه كنيد، عبارت "بسم الله الرحمن الرحيم " كه "الله " آن دوبار تكرار شده است، روي جيب هاي عقب اين شلوارهاست و يك بسم الله هم برعكس نوشته شده است.
در مكتب اسلام براي كلمه الله حرمت قائل شده‌اند. به طوري كه حتي براي دست زدن به خط و نوشته آن بايد وضو داشت و... و حالا درست در قسمت نشيمنگاه اين شلوارها اين كلمه گلدوزي شده و بدتر ان كه در تهران ـ كه خيلي ها دوست دارند ان را ام القراي جهان اسلام بنامند - به فروش مي‌رسد!
با توجه به اينكه اين شلوارها تازه به كشور وارد شدند، هنوز تعدادشان مشخص نيست ولي به دليل آنكه در مارك داخلي شلوارها، عبارت "Made In P.R.C " مخفف عبارت "People Republic of China " به معني جمهوري خلق چين درج شده است، به نظر مي رسد تكذيب مليت اين كالاهاي موهن و تازه وارد براي مسئولان كمي مشكل شود.
تا پيش از اين واردات پرتقال اسرائيلي توطئه برخي عناصر نامعلوم اعلام شد، واردات سيب از امريكا در هاله اي از ابهام باقي ماند، اما ديگر مارك داخلي اين شلوارها را نمي توان انكار كرد. مگر اينكه مسئولان مدعي شوند اين شلوارها در داخل توليد شده است، كه منطقا، با توجه به عقبه مذهبي مردم ايران، كمتر توليد كننده اي فرض به تعمد، جرات چنين اهانتي را دارد. يا اينكه بايد گفته شود پك اين شلوارها در بين راه باز شده و داخل‌انها مارك چيني درج شده است(مثل توجيهي كه براي واردات پرتقال اسرائيلي آورده شد) !

*بنتون تحريمي و چيني هاي برادر
مشخص نيست مسئولان گمرك و ناظران اصناف كجا هستند كه اين شلوارها در بازار عرضه مي شوند؟ و يحتمل در برابر برخي كشورها قرار است سياست يك بام و دو هوا پيشه شود!
حدود دو سال قبل بود كه فردي در مقاله اي، فرياد وااسلاما سر داد و از حضور فروشگاه سبز رنگ بنتون ايتاليايي مقابل جام جم اظهار تعجب كرد، پس از آن بود كه از سايت اقتصاد پنهان(ستاد مبارزه با قاچاق ارز و كالا به رياست غلامحسين الهام) تا روزنامه هاي همسو فرياد برآوردند كه چه شده بنتون در ايران تاسيس شده و خود لوسيانو بنتون ايتاليايي به ايران آمده و ميهمان شهردار تهران است؛ ميهماني اي كه البته خيلي زود تكذيب شد.
اين حكايت از آن جهت اينجا قابل ذكر است كه در غائله مذكور، فروشگاه هاي بنتون در ايران تهديد به تخريب شده بود، چراكه بدون ارايه سندي معتبر، بنتون با لابي هاي صهيونيست ارتباط داشت. البته برخي هم گفته بودند بيلبوردها و تبليغات بنتون در شهرهاي اروپايي غير اخلاقي است(البته بر اساس اخلاقي كه در ايران تعريف مي شود) جالب آنكه چين كه راسا و رسما و بدون هيچ پرده پوشي مسلمانان ساكن كشور خود را لت و پار مي كند، و الان هم روي قسمت عقب شلوارهاي جين زنانه عبارت مقدس "بسم الله الرحمن الرحيم " آن هم با دو "الله " گلدوزي مي كند، كالاهايش در سلامت كامل، بدون هيچ ممانعتي، در بازارها به فروش مي رسند.

*9 ميليارد دلار واردات از چين در سال 2008
سري به پاساژهاي تهران بزنيد، از ميلاد نور، گلستان، سرخه بازار، بازار صفويه و قائم و... در شمال تهران، تا امامزاده حسن، سلسبيل، هاشمي، 16 متري اميري، بازار دوم، امام حسين، گمرك و... در جنوب شهر. يا نمايندگي هاي بوسيني، هانگ تن، جيوردانو، بالنو، مستر پيچ، تامي و... كه همگي يا چيني هستند يا تحت ليسانس در چين توليد مي شوند به چشم مي خورند. به جنوب شهر هم كه برويد مارك هاي درجه دو و سه چيني فروخته مي شوند. به فهرست گمرك هم كه نگاه كنيد، تنيكه چيني هم به بازار پوشاك ايران رسيده. واردات كفش چيني كه خود قصه مفصلي دارد .... كمر بازار كفش تبريز و تهران را همين كفش هاي چسب و مقوا چيني شكاند.
مجيدرضا حريري نائب‌رييس اول اتاق مشترك بازرگاني ايران و چين در اين زمينه ميزان و كيفيت واردات كالا از چين به ايران مي‌گويد: با افزايش فشار اقتصادي غرب به ايران، نگاه به واردات از شرق از جمله چين شروع شد كه در هر سال به طور متوسط بين 30 الي 45 درصد افزايش حجم واردات داشته‌ايم. در سال 2008 مبادلات ايران با چين 29 ميليارد دلار بوده است كه از اين رقم صادرات ما به چين حدود 22.20 ميليارد دلار اعلام شد كه 47 درصد نسبت به سال 2007 رشد داشته و 7.8 ميليارد دلار از چين به ايران كالا صادر شده كه 4.10 درصد نسبت به سال گذشته افزايش داشته است.
او تصريح مي‌كند: صادرات ايران به چين بيشتر نفت، گاز و محصولات پتروشيمي است كه با توجه به گراني قيمت نفت در سال گذشته، شاهد افزايش رشد صادرات ايران به چين بوديم. البته آنچه به عنوان كالاي بي‌كيفيت چيني در بازار ايران به دست مصرف كننده مي‌رسد بخشي از كالاهاي چيني است واگرنه پروژه راه‌آهن، مترو، سد،نيروگاه بازسازي پالايشگاه و ماشين آلات، صنايعي هستند كه همه از چين وارد مي‌شوند.
اين در حالي است كه به عقيده برخي كارشناسان واردات 13 ميليارد دلاري از امارات نيز عمدتاً كالاهاي چيني است كه اول به امارات وارد مي شود و بعد از طريق امارات به كشور مي آيد. با اين شيوه كشور صادركننده امارات به شمار مي رود، اما جنس كالا و كشور سازنده ان در واقع چين است.

 

۱ نظر:

enghelab گفت...

ایهالناس مسلمان کشی‌یکی‌از سرگرمیهای جدید برای کشورها و دولتهای مسلمان و غیره مسلمان شده. جالب اینجاست که دوستان عزیز آقای احمدی خره،چین و شوروی، قبل از شمارش آرای انتخابات به ایشون تبریک گفتند. کشور چین و شوروی یک ساعت بعد از انتخابات به آنترینژاد تبریک گفتند تو نگو اینها با هم یه قرارهایی دارند و آنهم سرگرمی هست که هر ستاشون دوست دارند و آن هم، مسلمان کشی‌. در ارومجی چین و در چچنیا شوروی و در ایران عزیز دولتها همه مشغول مسلمان کشی‌هستند.احمدی‌نژاد ممکن که خایهٔ امریکا و انگلیس را نمیمالد ولی‌ خوب خایهٔ چین و شوروی را ما چ می‌کند. هی‌نماز جمعه داد میزنم مرگ بر یهودی و صهیونیست تو نگو پولدارترین ادمهایی که شوروی را اداره میکنند یهودی هستند. هر هفته میرم نماز جمعه داد میزنم مرگ بر امریکا و مرگ بر انگلیس تو نگو مسلمان کشهای اصلی‌، چین، شوروی و همین رئیس جمهور قلابی خودمون آقای احمقی خره جنایتکار هستند.
«ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم»