۱۳۸۹ اردیبهشت ۲۴, جمعه

Kharid ba Eshgh az love kala

سریال ویکتوریا

سریال ویکتوریا برای کسانی که صحنه های رمانتیک درام را دوست دارند بسیار مناسب است.خلاصه ای از سریال زیبای ویکتوریا:ویکتوریا زنی 50 ساله است دارای 3 فرزند و همسری موفق صاحب با نفوذترین شرکت حقوقی (دفتر وکالت) کشور است. تمام فرزندانش هنوز با خانواده زندگی می کنند و ...

6 دی وی دی

قیمت: 169000 تومان

سریال ویکتوریا
آموزش ایروبیک

اندام متناسب ، بدنی سالم و روحیه ای شاداب داشته باشید. بدون نیاز به قرص های لاغری و دستگاه های متعدد و جاگیر می توانید به اندام متناسب برسید ! سری کامل آموزش ایروبیک و رقص توسط مربی های ایرانی بصورت تصویری و قابل پخش در تمام دستگاه های وی سی دی . جدید و ویژه کسانی که میخواهند اندامی متناسب و زیبا داشته باشند.

1 دی وی دی

قیمت: 4800 تومان

سریال ویکتوریا
48 داستان موزیکال فارسی برای کودکان

داستان موزیکال فارسی برای کودکان : صدای مرتضی احمدی رو تو قصه زیبای علیمردان خان رو همه ما كه بچه های دهه 50 هستیم خوب یادمونه داستانهای ناطق و زیبای قدیمی و خاطره انگیز و نایاب رو در یك دی وی دی یكجا برایتان گرد آوردیم كه لیست اون داستانها رو در توضیحات بیشتر ببینید.

1 دی وی دی

قیمت: 3800 تومان

سریال ویکتوریا
مجموعه 200 کارتون دوبله فارسی

پكیج 200 كارتون دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی هر کارتون فقط 40 تومان.به جای خرید یک مجموعه جا گیر از کارتونهای دلخواه خود با قیمت معادل 100 هزار تومان فقط 8000 تومان پرداخت کنید و در قالب  DVD این مجموعه را در اختیار بگیرید ! (90 درصد صرفه جویی در هزینه و فضا) . برای دیدن لیست کارتون ها توضیحات کامل را حتما ببینید...

9 دی وی دی

قیمت: 9000 تومان

سریال ویکتوریا

عطر محرک 212 اسپورت ویژه خانم ها و آقایان

محصول پرفروش سال 2007 تا 2008 در جهان معرفی شده به عنوان عطر هورمونی این عطر بسیار خوشبو بارایحه ای عالی .به گفته کمپانی شارابوت این عطر برای خانمها و آقایان خوش گذران و با نشاط بسیار مناسب می باشد.بهترین عطر  برای خانمهایی که عاشق جذب شدن آقایان و زوم شدنشان روی رایحه عطر آنهاست میباشد. این محصول از ترکیباتی مانند اسانس گرم نارنگی و کارولین شیرین تهیه شده است.

1 بسته

قیمت: 9500 تومان

سریال ویکتوریا
If you do not understand the language of this email,
You can Unsubscribe your email address from our list

هیچ نظری موجود نیست: