۱۳۸۸ آبان ۷, پنجشنبه

!مدارس کاشان تا 15 آبان تعطیل شد

◦ ●  To read this Persian text correctly, set Encoding on Unicode(UTF-8)  ● ◦

نوروز / ۷ آبان  ۱۳۸۸

مدارس کاشان تا 15 آبان تعطیل شد!

معاون استاندار و فرماندار کاشان از تعطیلی مدارس ابتدایی، راهنمایی این شهرستان به منظور جلوگیری از خطر شیوع گسترده بیماری آنفلوآنزای از نوع A در بین دانش‌آموزان خبر داد.

اما این 235 مدرسه، دو روز پس از مراسم راهپیمایی 13 آبان بازگشایی می شوند! و فرماندار کاشان نیز به دانش آموزان توصیه کرده که از آمدن به کوچه و خیابان شلوغ خودداری کنند.!

به گزارش بازوی رسانه ای کودتا (فارس) ، حسینعلی حاجی در جمع خبرنگاران با اشاره به اتخاذ این تصمیم گفت: این مدارس شامل 150 مدرسه ابتدایی و 85 مدرسه راهنمایی این شهرستان که حدود 30 هزار دانش‌آموز در آنها مشغول به تحصیل هستند، از هفتم آبان ماه جاری تا 15 همین ماه تعطیل است.

فرماندار کاشان تاکید کرد: والدین به طور جدی از خروج فرزندان خود از منزل جلوگیری کرده و دانش‌آموزان با استفاده بهینه از این فرصت با مرور درس و تکالیف خود از آمدن به کوچه و خیابان و ارتباط با محیط‌های شلوغ خودداری کنند تا از نقل و انتقال گسترده و شیوع این بیماری به دیگران جلوگیری شود و همه شهروندان به سلامت این مرحله را پشت سر بگذارند

-------------------

از اصفهان نیز خبر رسیده مدارس بسیاری بیش از 250 مدرسه... در مشهد (وسطي!) بیش از 50 مدرسه و در نیشاور تمام مدارس به سرنوشتي مشابه چر شدن این اخباراز دوستان محلی و ساکن آنجا گرفته شده... به بهانه انفولانزا تا 15 آبان تعطیل!

--


هیچ نظری موجود نیست: