۱۳۸۸ آذر ۸, یکشنبه

ویدئو: ادامه اعتراضات دانشجویی در خواجه نصیر


ویدئو: ادامه اعتراضات دانشجویی در خواجه نصیر
دانشجویان دانشکده مکانیک دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی در ادامه اعتراضات دانشجویی بر علیه دولت کودتا، بر علیه احمدی نژاد شعار دادند تا نشان دهند دانشجویان زنده و بیدارند و خود را برای حماسه 16 آذر آماده می کنند


فرمتهای مختلف این ویدئو را برایتان ضمیمه و یا آپلود کرده ایم.


لینک های دانلود ویدئوها:

در ادامه لینکهای دانلود فیلمها قرار داده شده اند. برای راحتی دانلود، هر فیلم در چند سرور مختلف قرار داده شده است. شما برای دانلود فرمت مطلوب خود، از یکی از سرورها به دلخواه استفاده کنید.

لینک دانلود به فرمت MP4 (حجم __  مگابایت):
دانلود از یوتیوب

لینک دانلود به فرمت WMV (حجم __  مگابایت):
دانلود از فورشر

لینک دانلود به فرمت 3gp (حجم __  مگابایت):
سرور شماره یک:
دانلود از فورشر
سرور شماره دو:
دانلود از باکس دات نت

یک ترفند: بعضی وقتها حکومت کودتا، دانلود هرگونه فایل با پسوندهای ویدئویی را مسدود می کند. در چنین مواردی اگر چندین فایل ویدئویی به جیمیل شما آمده است، می توانید گزینه Download All Attachments را انتخاب کنید. چون جیمیل خودش همه فایلها را یکجا برای شما زیپ می کند، سیستم فیلترینگ دیگر پسوند فایلها را متوجه نمی شود. اما اگر تنها یک فایل ویدئویی بود چه کنیم؟ جواب خیلی ساده است. ایمیل را به خودمان فوروارد می کنیم. اما یک فایل کوچک دیگر نیز به ایمیل ضمیمه (اتچ) می کنیم . بعد از دریافت ایمیل همان کار قبلی را می کنیم.

توضیحاتی مربوط به فرمت ها: 

ویدئو با فرمت MP4: مخصوص نمایش در کامپیوتر. این فرمت نیاز به دیکدر MP4 دارد. البته اگر FLV Player را که در زیر برایتان آورده ایم، دانلود کنید، نیاز به دیکدر مربوطه نخواهید داشت.

ویدئو با فرمت WMV: مخصوص نمایش در کامپیوتر. این فرمت، فرمت استاندارد ویندوز است و با ویندوز مدیا پلیر معمولی نمایش داده می شود و نیاز به دیکدر خاصی ندارد.

ویدئو با فرمت 3gp: اگر می خواهید این ویدئو را توسط موبایل بلوتوث کنید. پیشنهاد می کنیم که فایل آخر را که دارای پسوند 3gp است دانلود کنید.


هنوز هم بر این اعتقاد هستیم که تنها راه رهایی از چنگال این ددمنشان، دانستن است. آنها پایه های ظلم خود را بر روی جهالت نهاده اند. تنها چیزی که آنها را می لرزاند، دانستن است. گواه این سخن نیز ترس آنها از گسترش علوم انسانی است. علوم انسانی علوم دانستن است و آموزش آنها آموزش دانستن و آگاه بودن است. ترس از آموزش علوم انسانی نیز در واقع ترس از دانستن و آگاه شدن است. ما دشمن جهالت هستیم و تنها راه نابودی آن را دانستن و آگاه کردن می دانیم. دیکتاتوری، نمود سیاسی پدیده ناآگاهی اجتماعی است. ما با تاریکی و جهالت دشمنی داریم. ما با ریشه های دیکتاتوری که همان نا آگاهی است می جنگیم و می دانیم که فقط باید بدانیم. امروز دانستن یک پاسخ به غریزه کنجکاوی و حقیقت جویی انسان نیست. امروز دانستن و آگاه کردن یک تکلیف است. دانستن و آگاه بودن در شرایط امروز یک جهاد در راه خداست. خدایی که پیغمبرش فرمود: کشور با کفر می ماند ولی با ظلم نمی ماند. گویی اینبار قرعه کار را به نام ما زده اند تا ابزار اجرای سنت الهی نابودی ظلم باشیم. ما نیز پایه های لرزان آنها را خواهیم خشکاند. هم هدف ما و هم راه ما دانستن و آگاه کردن است.

هنوز به رحمت خدای متعال امید داریم و می دانیم که او ما را در راه مقدس مبارزه با جهالتی که ما را به اسارت گرفته، تنها نخواهد گذاشت. می دانیم که خدا سرنوشت هیچ قومی را عوض نمی کند مگر اینکه خود بخواهند. اما اینبار ما با تمام وجود از خدا تغییر این سرنوشت شوم را می خواهیم و می دانیم که نا امیدی از رحمت خداوند از گناهان نابخشودنی است. پس در این راه آنقدر می جنگیم تا شایسته دریافت رحمت خداوندی باشیم.

تهیه ایمیلهایی که حاوی تصاویر ویدئویی در فرمتهای مختلف و بر روی سرورهای مختلف هستند، ساعتها زمان میبرد. لطفاً با فوروارد کردن این ایمیل به دیگران، با ما همراه باشید. ما به کمک و همکاری و تخصص شما نیاز داریم. 
 
--
کبک آگاه است
بلاگهای ویژه پوستـــــر
http://arman.posterous.com/
http://photoblog.com/kabk22/
http://kabk22.wordpress.com/
به امیـــــ/\ـــــد آزادی

هیچ نظری موجود نیست: